Телебачення відкладеного перегляду повертає до екранів втрачену аудиторію

00:00,
28 Березня 2011
1238

Телебачення відкладеного перегляду повертає до екранів втрачену аудиторію

00:00,
28 Березня 2011
1238
Телебачення відкладеного перегляду повертає до екранів втрачену аудиторію
Молодь все більше "відкладено" дивиться реаліті-шоу та серіали - дослідження французьких соціологів. 

 

 

Телебаченню і телеконтенту прогнозували кінець і поглинання інтернетом, де користувач мав доступ до інформації в будь-який час і в будь-якому місці. Саме ці дві умови споживання контенту кардинально змінили звички колишніх глядачів, надаючи  їм право вибору. Все більше і більше глядачів відмовляються від телевізора, який не адаптувався до їхніх звичок.

 

Інтернет кинув телебаченню виклик — задовольнити умови споживання інформаційного контенту за формулою ATAWAD–  anytime, anyplace, anydevice, тобто створення і поширення нового формату телебачення відкладеного перекладу (Catch-upTV). Саме цей формат телебачення, за останніми дослідженнями французької компанії Mediametrie, приваблює аудиторію віком 15-24 років. Згідно з даними науковців,кожна четверта молода особа споживає телевізійний контент за умови ATAWAD, однак ця умова споживання не набула такого поширення серед старшої вікової категорії: лише 8% її дивляться програми у форматі відкладеного перегляду. 

 

Згідно зі щоденними вимірюваннями, які проводилила Mediametrie протягом 2010 року  у Франції, молоді люди віком від 15 – 24 років споживають до 14 хвилин телепередач у форматі телебачення відкладеного перегляду.  Їхні показники  втричі перевищують цифри перегляду серед старшої аудиторії (4 хвилини). Найпопулярнішими програмами телебачення відкладеного перегляду серед молоді стали реаліті-шоу, телевізійні ігри і телесеріали для підлітків.  

 

«Молоде покоління виросло в епоху персонального комп’ютера, - пише медіаексперт Вінсент Коллона в газеті Le Monde, - ці люди негативно сприймають телевізор, називаючи його предметом використання їхніх бітьків». Підтвердженням цьому є зростання кількості молодих людей, що переглядають телепрограми на персональному комп’ютері до 14,6% в 2010, в порівнянні з показниками 2008 року (6,1%) .

 

Щоденний час перегляду традиційного ТБ серед молодих людей становив в 2010 році 1 годину 50 хвилин, тоді як для решти  населення — 3 години  32 хвилини.  

 

Наталія Рябоконь, для «Медіаграмотності»

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blogspot.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду