Шеф цифрового радіо Британії перепросив за непевну дату переходу на цифру

00:00,
6 Квітня 2011
1218

Шеф цифрового радіо Британії перепросив за непевну дату переходу на цифру

00:00,
6 Квітня 2011
1218
Шеф цифрового радіо Британії перепросив за непевну дату переходу на цифру
Перехід може відбутись, як обіцяли, 2015 року, але може й не відбутись – індустрія не поспішає.

Форд Еннелс, керівник Digital Radio UK, державного органу, що відповідає за перехід на цифрове радіомовлення у Великій Британії, офіційно перепросив за те, що два роки тому назвав точною датою переходу на цифру 2015 рік. Як повідомляє The Guardian, не надто великі успіхи в процесі дигіталізації приватних радіомереж Британії змусили Еннелса забрати свої слова назад.

 

Причиною вибачення стали звинувачення з боку споживацьких організацій, які нарікають на те, що слухачі налякані необхідністю міняти свої аналогові радіоприймачі на цифрові, та ще й сплачувати за це власні гроші. «Є певна стурбованість переходом на цифровий стандарт 2015 року, й ми почасти винні в цьому, за що перепрошуємо, - сказав Еннелс (на фото). – Не думаю, що потрібна точна дата, й ми більше не встановлюватимемо її». Разом із тим, він підтвердив, що перехід відбудеться у близькому майбутньому, можливо, і в 2015 році.

 

Добудова цифрових мереж, що повністю компенсують нинішнє аналогове FM-покриття, коштуватиме Великій Британії близько 160 мільйонів доларів. Джерела фінансування поки що не визначені – комерційні радіостанції кивають на Бі-бі-сі, тим часом як громадська телерадіомовна корпорація сама затягує пасок. На сьогодні цифрове радіо вже доступне 80 відсоткам населення країни. До кінця 2011 року цифрове покриття радіостанцій Бі-бі-сі, згідно з планами керівництва корпорації, сягне 93%, а до середини 2012-го – 97%. Особливо гостро стоїть питання будівництва мереж для регіональних радіостанцій.

 

Представники індустрії нарікають, що цифрове радіо – задоволення не з дешевих, і справа може виявитись не вартою заходу. Це головна причина відсутності ентузіазму в комерційних мереж, що гальмує процес переходу. На відміну від інших видів медіа, для яких перехід на цифру приніс здешевлення виробництва та передавання сигналу, для радіо дигіталізація означає зростання витрат.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду