Сервіс коментарів Disqus не витримав інтересу до бін Ладена

00:00,
3 Травня 2011
1185

Сервіс коментарів Disqus не витримав інтересу до бін Ладена

00:00,
3 Травня 2011
1185
Сервіс коментарів Disqus не витримав інтересу до бін Ладена
На відміну від твітера, компанія, що надає сервіс інтегрованих коментарів, виявилась неспроможною задовільнити бажання мільйонів людей висловитись.

Хвиля надзвичайного інформаційного ажіотажу навколо історії вбивства 54-річного Осами бін Ладена, який відстрілювався від «морських котиків» до останнього патрона свого АК-47, ховаючись за спиною своєї дружини, лише зараз починає вщухати. Не лише для сервісу мікроблогів Twitter ліквідація «терориста номер один» стала «хвилиною слави». Трафік багатьох інших сайтів та соціальних мереж в останні дні зріс у кілька разів. Так, кількість переглянутих сторінок сайту The New York Times зросла на 86%, незважаючи на те, що газета не відключала платного доступу до новин про ліквідацію терориста. Щоправда, подія сталась першого травня, коли в читачів сайту газети оновився ліміт у двадцять безкоштовних матеріалів.

 

Користувачі фейсбука, які вчора зазирали у стрічку новин, знають, що практично кожен вважав за необхідне написати щось про ліквідацію бін Ладена, поділитися своїми думками у коментарях чи порекомендувати посилання на відеозапис із вуличних святкувань в Америці. Не гаяли часу й фейсбуківські спамери-шахраї, запустивши під шумок обманку з фальшивим відеозаписом знищення бін Ладена.

 

На відміну від твітера, який з гідністю витримав зростання активності користувачів, популярний сервіс коментарів Disqus виявився не готовим до сенсації в Абботабаді. Через колосальне зростаннятрафіку система просто не впоралась – компанія була вимушена тимчасово відключити модулі коментарів на багатьох сайтах, повідомляє The Next Web.

 

Надзвичайна активність користувачів соцмереж і читачів онлайн-видань, пов’язана з «гарячими новинами», ще раз змушує замислитись про радикальні зміни в тому, як ми знаходимо та споживаємо інформацію. Розвиток блогосфери та соціальних медіа назавжди змінив інформаційний ландшафт, а отже, й обумовив підвищення вимог для інтернет-ресурсів, які мають задовольняти інформаційні потреби аудиторії.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду