Продажі електронних книжок у Британії зросли на 20%

00:00,
3 Травня 2011
1052

Продажі електронних книжок у Британії зросли на 20%

00:00,
3 Травня 2011
1052
Продажі електронних книжок у Британії зросли на 20%
Нематеріальна частина книжкового ринку зростає, компенсуючи втрати матеріальної. Дякувати Kindle, Стівену Фраю та Стіґу Ларссону.

Як і в Америці, у Великій Британії зростає споживання електронних книжок. Як повідомляє The Guardian, протягом 2010 року продажі зросли на 20% - до 180 мільйонів фунтів стерлінгів (близько $285 млн).

 

Згідно з даними британської Асоціації видавців, у 2010 році загальні продажі паперових та електронних книжок зросли в порівнянні з 2009-м на 2% - до 3,1 мільярда фунтів ($4,9 млрд). При цьому популярність паперових книжок знизилась на 3%, але цю втрату компенсувало зростання ринку електронних та аудіокнижок. Протягом 2010 року було продано 3,4 мільйона примірників цифрових книжок – у чотири рази більше, ніж 2009-го.

 

Зростання популярності електронних книжок сприяло поширення портативних пристроїв-читалок на кшталт Kindle від Amazon, а також вихід в електронному форматі таких бестселерів, як трилогія «Міленіум» Стіґа Ларссона й «Хроніки Фрая» Джеймса Патерсона та Стівена Фрая. Видавництво Penguin, що продає книжки Фрая, заробило 2010 року на електронних книжках на 182%, аніж у 2009-му.

 

Втім, 70% проданих електронних книжок дотепер становить наукова, навчальна та професійна література, обсяги продажів якої зросли на 29%. Натомість, продажі художньої літератури зростають найшвидшими темпами – у три рази протягом року.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
gadgetophilia.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду