Опубліковано новий посібник для вчителів «Медіаграмотність у початковій школі»

Скриншот

Новий посібник від Академії української преси є частиною курсу «Я у медіапросторі». Опублікована книга містить такі модулі, як: «Медійний простір: історія розвитку», «Візуальні медіа», «Аудіальні медіа», «Реклама у житті сучасної людини», «Новинна грамотність», тощо.

«Курс «Я у медіапросторі» є базовим для набуття учнями необхідних навичок вмілого та безпечного споживання інформаційних продуктів. Він спрямований на формування розуміння школярами поняття «медіапростір» та позиціонування себе як користувача та створювача медіапродукції», — йдеться у підручнику.

Завантажити посібник можна тут.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2018 року в Україні застосовується новий Державний стандарт початкової освіти, що вперше містить змістову лінію медіаграмотності. Тепер школярі мають засвоїти навички зі сприйняття, аналізу, інтерпретації, критичного оцінювання інформації в текстах різних видів та медіатекстах.

Раніше MediaSapiens писав про програму  «Вивчай та розрізняй» для восьмих та дев’ятих класів, яка з вересня стартує у півсотні шкіл України.

comments powered by Disqus