«Медіаграмотність» підбиває підсумки конкурсу журналістських матеріалів

Минув місяць, і настав час підбивати підсумки конкурсу журналістських матеріалів для студентів.

 

Ми пропонували учасникам на вибір теми «Чи можлива об’єктивність у журналістиці?», «Джинса – корупція чи вимушений засіб виживання?» та «Як запровадити в українських медіа професійні стандарти?».  Більшість студентів, що взяли участь у конкурсі, присвятили свої матеріали проблемі джинси.

 

Ми отримали чимало матеріалів, і практично всі вони за жанровою ознакою належали до публіцистики/колумністики. Шкода, що ніхто з учасників не спробував себе в більш «бойових» журналістських жанрах – інтерв’ю, розслідування, аналітика, репортаж. Одначе й рефлексії авторів виявились доволі цікавими. Нас потішив оптимізм і глибоке розуміння процесів, що відбуваються у вітчизняних та світових медіа, притаманні багатьом дописувачам. Редакційному журі «Медіаграмотності» було нелегко вибрати з-поміж запропонованих матеріалів три найбільш гідних.

 

Але довелося :) Перше місце у конкурсі здобув матеріал третьокурсниці з Кіровограда Олесі Копецької «Бій з вітряками». Друге/третє місце поділили львів’яни Юрій Опока та Володимир Пиріг. Вітаємо переможців – їхні матеріали публікуватимуться на «Медіаграмотності» протягом тижня – й щиро дякуємо всім, хто відгукнувся на наш заклик.

 

«Медіаграмотність» 

comments powered by Disqus