Королівське весілля дивились понад 24,5 млн британців – майже всі, хто міг

00:00,
30 Квітня 2011
1236

Королівське весілля дивились понад 24,5 млн британців – майже всі, хто міг

00:00,
30 Квітня 2011
1236
Королівське весілля дивились понад 24,5 млн британців – майже всі, хто міг
Трансляція події опинилась у топ-десятці найрейтинговіших програм за всю історію британського телебачення.

Як і слід було чекати, королівське весілля дивились усі. Принаймні, за оцінкою Бі-бі-сі, яка відповідала за офіційну трансляцію церемонії одруження принца Вільяма та Кейт Міддлтон, ця подія привернула увагу 99% аудиторії ефірного телебачення.

 

Згідно з The Independent, трансляцію весілля на каналах ВВС1 та ІTV1 дивились 24,5 мільйонів британців. Зокрема, ВВС1, ВВС HD та ВВС News мали сукупну аудиторію 19,2 млн і частку 67,2%. За інформацією ITV, трансляцію на ITV1 переглянули 5,9 мільйона британців. Пік-таймом став період між 11.00 та 12.15, коли, власне, відбувалося вінчання у Вестмінстерському абатстві: частка Бі-бі-сі сягнула понад 70%.

 

Загальна кількість населення країни – близько 62 мільйонів. Звісно, ще чималий шмат аудиторії дивився трансляцію в інтернеті (заваливши попутно сайт Бі-бі-сі, який протягом трансляції видавав помилку «вибачте, ми переживаємо аномальні обсяги трафіку»). Загалом близько мільйона користувачів інтернету використовували бі-бі-сішний iPlayer для перегляду весілля Всесвітню аудиторію трансляції весілля оцінили в два мільярди глядачів, повідомляє The Guardian.

 

Утім, показник 24,5 мільйони глядачів не є рекордним, хоча й увійшов до топ-десятки найрейтинговіших програм в історії телебачення Великої Британії. Більша кількість глядачів дивилась фінал Кубку світу з футболу 1966 року ( матч Велика Британія – Німеччина) та похорон принцеси Діани 1997-го.

 

Бі-бі-сі залучила до трансляції весілля 550 співробітників і витратила три з половиною мільйони доларів. У Лондоні за подією стежили 8500 журналістів з усього світу.  

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду