Компанія Apple надасть підтримку програмам з медіаграмотності в США та Європі

Apple

Компанія Apple оголосила на своєму офіційному сайті про нову ініціативу у сфері підтримки неприбуткових організацій у США та Європі, які пропонують незалежні освітні програми з медіаграмотності.

Це проекти The News Literacy Project, Common Sense в США та Osservatorio Permanente Giovani-Editori в Італії. Вони отримають підтримку від Apple для розширення можливостей молоді опанувати навички критичного мислення та розпізнавання фейкових новин.

«Новинна грамотність є життєво важливим елементом підтримки вільної преси та квітнучої демократії, і ми пишаємося тим, що співпрацюємо з організаціями на передовій цих зусиль», — каже Тім Кук (Tim Cook), генеральний директор Apple.

«Відсутність навичок з медіаграмотності у молодих людей — це зростаюча проблема для нашої країни. Нові дослідження про маніпулювання новинами та наслідки цих маніпуляцій для суспільства проливають світло на масштаби проблеми, — зазначає Джеймс П. Стейєр (James P. Steyer), засновник і генеральний директор Common Sense. — Ми повинні допомогти нашим студентам не просто шукати справжні новини, а й критично ставитися до світу ЗМІ».

Якою саме буде підтримка компанія, не уточнюється. Втім, судячи з повідомлення на сайті The News Literacy Project, Apple готова профінансувати деякі технічні інструменти проекту. Алан С. Міллер (Alan C. Miller), засновник та директор The News Literacy Project, так описує плани співпраці з Apple:
«Це дозволить нам розширити наші програми та ресурси — зокрема, віртуальний клас Checkology, наш безкоштовний щотижневий бюлетень для педагогів Sift і нашу програму Newsroom to Classroom».

Нагадаємо, нещодавно на компанію Apple подали до суду через можливість підглядати за співбесідником у FaceTime.

 

comments powered by Disqus