Китай заборонив серіали про подорож у часі

00:00,
14 Квітня 2011
1555

Китай заборонив серіали про подорож у часі

00:00,
14 Квітня 2011
1555
Китай заборонив серіали про подорож у часі
Комуністи не дозволяють громадянам фантазувати про минуле.

Китайське Головне бюро радіомовлення, кінематографії та телебачення заборонила телесеріали та фільми, в яких сучасні китайці мандрують у минуле, повідомляє Boingboing.net. Останнім часом ця тема стала популярною у китайському телекіновиробництві. Події у фільмах базовані на реальних історичних фактах, одначе, щоб пожвавити дії та привернути увагу глядачів, у них вводять оксюморонні та комічні елементи сучасності.

 

Причиною заборони, ймовірно, став той факт, що життя Китаю до перемоги революції змальовується в цих стрічках, на думку цензурної установи, занадто позитивно, тож може навіяти глядачам контрреволюційні думки. Офіційно ж ідеться про «неповагу до історії», яку демонструють режисери своєю інтерпретацією історичного контексту: «Подорожі в часі стають популярними на телебаченні та в кіно, одначе їх зміст та надмірно театральний стиль викликають запитання. Багато історичних сюжетів повністю змінено введенням сучасних елементів. Продюсери та сценаристи занадто фривольно поводяться з історією, і це не має тривати далі».  

 

Також цензура заборонила екранізацію Чотирьох великих класичних романів – славетних давніх творів, що, на думку літературознавців, найсильніше вплинули на формування китайської літератури та мови. На думку чиновників, у запропонованому сценарії занадто багато відступів від оригінального тексту.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду