Хіт-парад несмаку у соціальних медіа: 10 прикладів невдалої фотографії

00:00,
7 Вересня 2011
2768

Хіт-парад несмаку у соціальних медіа: 10 прикладів невдалої фотографії

00:00,
7 Вересня 2011
2768
Хіт-парад несмаку у соціальних медіа: 10 прикладів невдалої фотографії
Всі різновиди типових помилок у головній фотографії акаунту в соціальних медіа можна звести до двох причин: нерозуміння суті соціальних мереж – репрезентувати людину як особистість, і банальна відсутність смаку. Другим користувачі грішать набагато частіше.  

 

Авторитетний медіаблог Mashable нещодавно опублікував серію іронічних карикатур, присвячених цій темі. Ми спробуємо поговорити про те саме – однак із врахуванням деяких особливостей російського і українського сегментів інтернету.

 

Типові помилки головної фотографії у соціальних медіа. Фото: Mashable.

 

Фото на фоні коричневих килимів як феномен рунету та укрнету.

Винесено у окремий пункт як топовий приклад відсутності смаку. У західній субкультурі подібне явище практично відсутнє. Якщо мова йде про casual-фотографії, там у моді репортажні знімки у кафе чи на міських площах. Не пік оригінальності, але й не вульгарно.

 

Кто ще тут сподівається, що поняття «затишне домашнє фото» коли-небудь стане синонімом «знятися на фоні коричневих диванних пледів»?

 

Я і мій хлопець. Має такий же дивний вигляд як і «ми подумали», «ми вирішили» (окремим рядком ненавидимо «нам з чоловіком подобається») і публікація спільного і-мейлу або скайпу.

 

Соціальні мережі покликані відображати індивідуальність кожного користувача – ілюстрації щасливого сімейного життя доречні у розділі з фотографіями, однак у якості персональної аватарки виглядають достатньо глупо.

 

Фото дітей. Ми не сумніваємось, що у вас прекрасні діти. Однак, хіба вони – це ви?

 

Фото домашніх улюбленців. Ми також любимо котів, але якщо Facebook покликаний презентувати особистість – то чому у вас виросли вуса та хвіст?

 

Фото знаменитості. Здається, у когось проблеми із виявом індивідуальності – або з її наявністю.

 

Фотографії природи. Що це? Природа? О, невже. Вона все ще оточує нас? А ми думали, її вже знищено.

 

Sexy Lady. Декольте, панчохи, двозначні пози. Розмірковування про еротичні штампи залишимо осторонь – однак, здається, хтось забув, що його колеги, босс, батьки та дідусь із бабусею також вміють користуватися інтернетом.

 

Party-style. Фото в нетверезому стані – саме воно відображає вас якнакраще?

 

Фото 10-річної давнини. І правда, ніколи не знаєш, коли твій твіттер здійснить подорож у часі.

 

Містер та Місіс «за замовчуванням». Негласні правила інтернету говорять про те, що спілкуватися з «пустою» картинкою – неввічливо, навіть на форумах. Що стосується соціальних медіа – це вияв кричущої неповаги до співрозмовників і показник того, що користувач байдужий до свого акаунту.

 

Якщо ви зневажливо ставитеся до соціальних медіа, виникає питання – навіщо взагалі там реєструватися?

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Rafiki270
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду