Іран готується втретє провести олімпіаду з медіаграмотності

Іран готується втретє провести олімпіаду з медіаграмотності

12:41,
6 Березня 2019
2831

Іран готується втретє провести олімпіаду з медіаграмотності

12:41,
6 Березня 2019
2831
Іран готується втретє провести олімпіаду з медіаграмотності
Іран готується втретє провести олімпіаду з медіаграмотності
Автори:
Третя іранська національна олімпіада з медіаграмотності пройде у три етапи навесні та влітку.

Про це повідомляє агентство Tehran News.

Керівник 3-ої національної ради Олімпіади з питань медіаграмотності Башир Хосейні (Bashir Hosseini) пояснив у коментарі агентству, що переможці конкурсу поїдуть на міжнародну олімпіаду з медіаграмотності. Вона відбудеться у 2020 році.

Науковий секретар 3-ої олімпіади з питань медіаграмотності Мохаммад Садек Батені (Sadeq Bateni) зазначив, що студенти,  які зацікавлені взяти участь у конкурсі, можуть подати свої заявки на відповідний сайт до 18 квітня.

Перша іранська олімпіада з медіаграмотності пройшла у березні 2016 року. Її організатором виступив Клуб медіа-грамотності — неурядова група, що прагне розвинути медіаграмотність у країні.

Переможці олімпіади, окрім поїздки на міжнародні змагання, також отримають можливість бути зарахованими до Іранського університету мовлення.

У минулому році в олімпіаді взяли участь близько 1000 студентів з 40 різних міст.

В останні роки медіаграмотність та культура поведінки в інтернеті стали частіше обговорюватися в іранських наукових колах. Зокрема, у 2017 році на факультеті світових досліджень Тегераньского Університету відбулася 15-та програма кафедри ЮНЕСКО «Кіберпростір і кібер-культура: подвійний простір» та дискусія «Навчання медіаграмотності в іранських школах».

Ще раніше іранське Управління публікаціями про ісламську культуру видало книгу Саїда Реза Амелі (Saeid Reza Ameli) «Мусульманська родина та кіберпростір». 

Нагадаємо, минулого року Іран почав просувати власний національний месенджер під назвою Soroush, аби витіснити з країни Telegram. Журналісти помітили, що у ньому є низка незвичайних стікерів та емодзі. На них зображена жінка в чадрі, яка тримає таблички з надписами «Смерть Америці» або схожими побажаннями на адресу Ізраїлю та масонам.

В індексі свободи преси від організації «Репортери без кордонів» Іран посідав 164 місце серед 180 країн.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Pars Today
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду