Єврокомісія виділила 4 млн євро країнам Азії для боротьби з дезінформацією

Observatory

Як повідомляється на сайті Європейської служби зовнішніх дій, підтримка стосуватиметься медіа, громадських організацій та окремих громадян Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

«Нові проєкти дозволять підтримати підготовку та професіоналізацію місцевих журналістів, активістів та працівників пресслужб у виробництві контенту високої якості, одночасно створюючи платформи з перевірки фактів для виявлення фейкових новин. Такі програми, які здійснюються в рамках Інструменту ЄС з підтримки стабільності і миру, дозволять боротися з дезінформацією, підвищать стійкість місцевого населення та національних меншин (до проявів радикалізму) та допоможуть розробити контр-наративи», — йдеться у повідомленні.

Проєкт включатиме навчальні заняття, національні та регіональні семінари, а також створення платформ для перевірки фактів. 

Як повідомляв «Детектор медіа», напередодні BBC спільно з іншими провідними британськими медіа та компаніями «Гугл», «Твіттер», «Фейсбук» домовилися спільно боротися з дезінформацією. 

 

comments powered by Disqus