Чи може Bing замінити Google для українського користувача?

00:00,
23 Лютого 2011
2183

Чи може Bing замінити Google для українського користувача?

00:00,
23 Лютого 2011
2183
Чи може Bing замінити Google для українського користувача?
Максим Сущук  провів тест-драйв майкрософтівського пошуковика.

Google домінує у сфері пошуку інформації в інтернеті вже близько десяти років, і його бренд уже перетворився на загальну назву на кшталт памперса чи ксерокса. Одначе конкуренти, головним із яких є пошуковий сервіс від Microsoft Bing, не втрачають надії одного дня посунути ґуґл так само, як він десять років тому посунув нині забуту Altavista. Bing сподівається виїхати на відносній чистоті своїх пошукових результатів у порівнянні з результатами Google, в яких традиційно багато матеріалів контент-ферм.

 

Дописувач сайту Blogoreader Максим Сущук провів цікавий експеримент – тест-драйв Bing із погляду українського користувача.

 

Задля чистоти експерименту він установив останню версію майкрософтівського браузера Internet Explorer та залогінився у Live ID, а також у Facebook, із яким у Bing особливі стосунки.

 

Як виявилось, більшість функцій миттєвої відповіді  (Instant Answer) не реагують на українську мову – наприклад, на запитання «скільки секунд у дні?» спроможний відразу відповісти Google, але не Bing. Натомість, як у Google, працюють найпростіші математичні вирази.

 

Більшість служб Bing, такі як «Відео», «Мапи», «Новини», «Покупки» та «Мандрівки», не перекладені ані українською, ані знайомою більшості українців російською. На україномовному Bing поки що немає реклами, російськомовний бере її з «Індекс. Директ».

 

Bing не розуміє відмінків української мови – варто змінити закінчення слова у запиті, і ви вже не знайдете те, що вам потрібно.

 

Bing в Internet Explorer не відрізняється від Bing в Google Chrome та інших сучасних браузерах. Більш інтерактивне фонове зображення доступне для всіх, хто зайде в Bing під власним LiveID-профілем та обере версію для США.

 

Читайте матеріал повністю з ілюстраціями на сайті Blogoreader.

 

«Можливо, в Америці та інших англомовних країнах Bing зможе зацікавити інших як альтернатива гіганту Google, і не останню роль у цьому відіграють такі сервіси, як Відео” та Подорожі”. Але поки що для України та всіх пострадянських країн це зовсім сирий продукт. І нехай у Bing не буде купи SEO-сміття, поки він не навчиться правильно шукати, користі від його чистотинам буде мало», - робить висновок автор.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду