7 порад, як вести корпоративний Twitter без зайвих зусиль

00:00,
14 Березня 2011
1023

7 порад, як вести корпоративний Twitter без зайвих зусиль

00:00,
14 Березня 2011
1023
7 порад, як вести корпоративний Twitter без зайвих зусиль
У твітері, спілкуючись,  можна просидіти добу, а можна використовувати його з вигодою для своєї справи, не проводячи там весь робочий день  – варто лише правильно зорганізувати процес.

 

Твітер став платформою не лише для міжособистісного спілкування, але й ефективним інструментом взаємодії з аудиторією, яка складається з ваших глядачів, читачів чи покупців вашої продукції. Багато організацій відмовляються від можливостей, які дає цей сервіс, бо розуміють: щоб комунікація була ефективною, на неї треба витрачати багато часу та зусиль фахівців. Пропонуємо кілька способів зберегти свій час від авторів проекту OpenForum:

 

1.  Фоловте чужі списки.

Списки (lists) – чудовий спосіб дізнатися, що відбувається у вашій сфері діяльності, та зв’язатися з потрібними людьми. Пошукайте списки у профайлах ваших колег, і вам не треба буде винаходити колесо.  Для пошуку чужих списків за темами зручно використовувати такі сервіси як Listorious. Після того, як ви зафоловили список з релевантними юзерами, пошукайте по ньому за ключовими словами, виокремить найцікавіших юзерів і зафоловте їх чи занесіть в окремий список потенційних клієнтів, експертів чи лідерів думок, з якими корисно буде поспілкуватися.

 

2. Розбивайте свій інформпотік на списки.

Коли ви фоловите більше ста людей і не читаєте твітер кожні кілька хвилин, є всі шанси пропустити щось важливе, бо стрічка друзів перетворюється на суцільний інформаційний шум. Тому розбивайте людей, яких ви фоловите, на переліки за їхніми ролями – експерти з теми А, експерти з теми Б, клієнти, конкуренти, потенційні клієнти, клієнти за регіонами тощо. Оптимальний розмір списку – не більше 50 осіб. Багато програм дозволяють розташовувати переліки у зручному порядку та шукати за ними.

 

3. Автоматизуйте рутинні процеси.

Існує безліч програм-додатків до твітера, які дозволяють зекономити час на рутинних операціях. Наприклад, за допомогою  SocialOomph ви зможете відправляти автоматичні директи тому, хто вас зафоловив, Ping.fm дозволяє запостити повідомлення одразу в кілька соцмереж, а в HootsuiteTweetdeck та Twaitter є опція відкладеного постингу.

 

4. Відстежуйте ключові слова та хештеги.

Пошук за хештегами та ключовими словами дозволяє оперативно дізнаватися інформацію та поширювати її. Є програми, які через певні проміжки часу скидають результати пошуку на електронну пошту, в рсс-рідер тощо.

 

5. Твітьте про контент, який у вас вже є.

Якщо у вас є корпоративний блог, у ньому напевне знайдеться інформація, яка не застаріла і може бути корисною та цікавою читачам. Відберіть заздалегідь ці статті та поставте твіти з поясненнями і посиланнями на них у чергу відкладеного постингу.

 

6. Розділяйте відповідальність.

Корпоративний твітер може вести кілька людей, так навіть цікавіше, ніж навантажувати одного працівника. Кожен фахівець, якщо він дійсно професіонал, має чим поділитися з тими, кого цікавлять плоди його праці.

 

7. Експериментуйте.

Скасуйте нараду зі стратегії просування вашої організації у соцмережах, хай замість неї працівники придумають цікавий пересічному юзеру інтернету пост для корпоративного блогу. Призначте іншу нараду – і присвятіть її час наповненню корпоративного твітеру. Не бійтесь порушувати правила – встановлюйте свої, від яких ви виграєте. 

 

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
typepad.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду