Український підліток став фіналістом конкурсу наукових проектів Google

Український підліток став фіналістом конкурсу наукових проектів Google

00:00,
7 Серпня 2014
3792

Український підліток став фіналістом конкурсу наукових проектів Google

00:00,
7 Серпня 2014
3792
Український підліток став фіналістом конкурсу наукових проектів Google
Український підліток став фіналістом конкурсу наукових проектів Google
Юний український науковець Марк Дробнич увійшов до 15-ти фіналістів конкурсу наукових проектів серед молоді Google Science Fair 2014. Про це повідомила прес-служба компанії.

13-річний Марк Дробнич із міста Ужгорода створив проект «Шкільний презентаційний мікроскоп з віддаленим управлінням». Ідея для винаходу виникла у хлопця після того, як він довідався, що у багатьох українських школах немає мікроскопів, аби вивчати біологію.

Марк побудував свій мікроскоп на основі LEGO Technik і LEGO Mindstorm EV3. Управляти мікроскопом можна з будь-якого Android-пристрою через Bluetooth, а зображення можна транслювати за допомогою програми Google Hangouts. Хлопець також зняв відео, в якому особисто представив свій проект.

Окрім Марка, до фіналу конкурсу потрапили, найрізноманітніші проекти: від допомоги людям з хворобою Альцгеймера до поліпшення стану навколишнього середовища за рахунок зменшення забруднення та портативного екологічного приладу з очищення води. Ознайомитися з усіма 15 проектами-фіналістами можна на веб-сайті Google Science Fair.

Окрім призів в основному конкурсі, Scientific American присудив спеціальний приз «Наука в дії». Його отримує проект, що намагається вирішити соціальні, екологічні, етичні проблеми, аби зробити життя кращим. Цього року його присудили Кеннету Шінозуку з Нью-Йорка.

Фіналісти Google Science Fair 2014 у вересні відвідають штаб-квартиру Google в Маунтін-В'ю (Каліфорнія). Там вони представлять свої проекти міжнародній групі суддів та поборються за призи у своїй віковій категорії (13-14 років, 15-16 років і 17-18 років) і за головний приз: грант $50 000 на навчання, 10-денну поїздку на Галапагоські острови в складі експедиції National Geographic, можливість побувати на космодромі Virgin Galactic.

Із 1 вересня проголосувати за улюблений проект зможуть також звичайні інтернет-користувачі на сайті Google Science Fair.

Імена переможців стануть відомі 23 вересня під час церемонії нагородження.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Марк Дробнич, скріншот із відео на youtube
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду