Підліток потрапив в аварію через «сліпий» онлайн-челендж

/twitter.com

Як пише ВВС, інцидент трапився у місті Лейтон (США, Юта). Підліток намагався проїхати наосліп на автомобілі, на що його надихнув онлайн-челендж (Bird Box Challenge).

17-річний водій та його 16-річний пасажир уникнули важких травм. Проте поліція вимагатиме штрафу для водія за безрозсудне водіння.

Такий онлайн-виклик став популярним після виходу фільму від Netflix «Пташиний короб» (Bird Box). Про небезпеку такого виду розваг писав і сам стрімінговий сервіс Netflix.

Минулого тижня свої застереження також дали і в поліції міста Лейтон.

«Такі небезпечні дії є непростимими. І не лише щодо вас самих, але й людей, які вас оточують, — каже лейтенант Тревіс Ліман (Travis Lyman). — Ніколи раніше не думав, що доведеться когось попереджувати про неприпустимість водіння наосліп».

Нагадаємо, у фільмі «Пташиний короб» йдеться про паронормальну епідемію психологічних розладів. Головна героїня відправляється у небезпечну подорож, але, щоб не зійти з глузду, вона мандрує із зав’язаними очима.

Раніше «Детектор медіа» писав, що завдяки мемам стрічка здобувала велику популярність. За перший тиждень показу фільм переглянуло 45 мільйонів людей. Багато блогерів намагаються повторити дії головної героїні стрічки, називаючи це #BirdBoxChallenge.

comments powered by Disqus