Фільтр Snapchat допоміг виявити, як американський поліцейський схиляв неповнолітню до інтиму

nbc

Ітан розповів NBC, що вирішив провести пошук педофілів після того, як дізнався про історію своєї подруги — вона у дитинстві стикнулася з приставаннями в інтернеті.

Хлопець використав фільтр у Snapchat, який перетворив його обличчя на жіноче. Із цим зображенням він зареєструвався у сервісі для знайомств Tinder. Йому почав писати Роберт Девіс (Robert Davies), офіцер поліції Сан-Матео.

«Я шукав когось у мережі і так вийшло, що ним виявився поліцейський», — каже Ітан.

Роберт Девіс. Джерело зображення: nbc

Ітан відписав, що йому 16 та перепитав, чи це не турбуватиме Девіса. Той відповів, що ні. Роберт Девіс був заарештований минулого тижня поліцією Сан-Хосе за підозрою в обговоренні сексуальної активності з неповнолітніми в соціальних мережах.

Хлопець заявляє, що переписувався з офіцером близько 12 годин у Tinder та переслав скриншоти цих діалогів правоохоронцям.

Сьюзан Манхаймер (Susan Manheimer), керівниця відділу поліції, де служив Девіс, заявила: «Якщо це правда,  ця поведінка жодним чином не є відображенням того, за що ми виступаємо у департаменті, і є запереченням принципів нашого відділу і нашої професії в цілому».

Нагадаємо, нещодавно YouTube відключила коментарі під дитячими відео через скандал навколо підозрілих дописів. Разом з тим, відеоплатформа продовжує розміщувати дитячі відео у блок «Рекомендації».

 

comments powered by Disqus