Чому підлітки обирають Twitter, а не Facebook

За даними дослідження, проведеного Pew Internet та American Life Project, кількість підліктків, які користуються Twitter, з 2009 року подвоїлася з 8% до 16%.

Те, що кількість тінейджерів у Twitter збільшилася у два рази – вагома тенденція, відзначає старший аналітик Pew Internet Мері Медден (Mary Madden).

Підлітки не відмовляються від інших соціальних мереж, проте саме Twitter дає їм важливе відчуття того, що їх справді слухають.

«Писати у Facebook – це як кричати у натовпі. Писати у Twitter – це як розмовляти у кімнаті», – пояснив дослідникам один з тінейджерів.

Приватність – це одна причина, з якої вибором підлітків стає Twitter.

«Я люблю Twitter. Це – єдина річ, яка є особисто моєю. Тому що моїх батьків у Twitter немає», – відзначає 17-річний учасник опитування.

За даними дослідження, 80% батьків зафрендили свою дитину у Facebook, а 77% батьків слідкують за тим, що пише їхня дитина у соціальній мережі.

Враховуючи ці факти, недивно, що підлітки тікають у Twitter, щоб говорити про те, що їх справді хвилює, не лякаючись бути прочитанимим своїми «френдами»-батьками.

comments powered by Disqus