Вийшла друком книжка «Інноватори» про творців комп’ютерних технологій

Letras Libres

Книжка «Інноватори» вийшла в квітні в видавництві «Наш формат».

Як зазначають у видавництві, це книга про різні етапи цифрової революції, про ґіків, хакерів і мрійників, які кардинально змінили світ і підхід до бізнесу. У ній йдеться про інновації і роль творчої співпраці в історії людства.

Через біографії найбільших інноваторів автор розповідає про те, чому раніше програмування вважали чорновою роботою і віддавали жінкам, якими хитрощами комп’ютерники отримували фінансування для проектів, чому саме Кремнієва долина стала епіцентром інновацій, як відеоігри змінили комп'ютери та якою буде наступна фаза цієї революції.

Волтер Айзексон — американський журналіст та письменник, президент Аспенського інституту. Свою журналістську кар’єру почав у виданнях The Sunday Times та New Orleans Times-Picayune. Був головним редактором журналу Time в 1996-2001 роках. Очолював CNN в 2001-2003 роках. Письменницьку славу йому принесли біографії про Стіва Джобса (екранізована 2015 року), Альберта Ейнштейна, Генрі Кісинджера та Бенджаміна Франкліна.

Книга «Інноватори» вийшла в США в 2014 році. Її визнали найкращою часописи New York Times, Financial Times та Washington Post.

Раніше MediaSapiens писав про те, що роман-антиутопія Джорджа Орвелла «1984» піднявся у топ-6 найбільш продаваних книг на Amazon.

comments powered by Disqus