У Греції протягом чотирьох днів не виходитиме жоден ЗМІ

00:00,
7 Квітня 2011
664

У Греції протягом чотирьох днів не виходитиме жоден ЗМІ

00:00,
7 Квітня 2011
664
У Греції протягом чотирьох днів не виходитиме жоден ЗМІ
Загальнонаціональна акція профспілок.

 

До наступного вівторка у Греції не виходитиме жодна газета, не оновлюватиметься жоден новинний сайт, телеканали та радіо транслюватимуть записані передачі.  Працівники сфери мас-медіа об’єдналися у протесті проти урізання фінансування сфери як одного з заходів із подолання наслідків світової економічної кризи.

 

У чотириденному страйку беруть участь як самі репортери і редактори, так і адміністративний і технічний персонал ЗМІ, а також працівники прес-служб міністерств та інших державних органів.  Відповідно, залишаться вдома і деякі дистрибутори преси, хоча розширений спецвипуск до вікенду багато газет все ж підготували.

 

Медійники вимагають поновлення на роботі тих, кого скоротили, та повернення до рівня зарплат, що їх урізали в рамках боротьби з кризою. У 2010 році Греція ледь уникла дефолту, маючи дефіцит бюджету у розмірі 160 млрд доларів. Тоді країну врятувала позика ЄС, але щоб повернути економіку до нормального стану і покрити дефіцит коштів, уряд зменшив зарплати та пенсії, підвищив пенсійний вік та підняв податки. Ця політика спричинила низку страйків, організованих профспілками працівників різних галузей, зокрема, вчителів, лікарів, юристів, транспортників тощо.

 

«Медіаграмотність»  

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blogspot.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду