Думка: в українських медіа відсутня стратегія роботи онлайн

00:00,
8 Квітня 2011
1385

Думка: в українських медіа відсутня стратегія роботи онлайн

00:00,
8 Квітня 2011
1385
Думка: в українських медіа відсутня стратегія роботи онлайн
Досі зазвичай просто копіюють контент офлайнового видання на сайт.

 

У більшості українських засобів масової інформації відсутня стратегія роботи в онлайні. Вони за допомогою свого веб-сайту фактично здійснюють трансляцію в інтернет контенту традиційного фізичного видання. Про це заявив керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна» Віталій Мороз у своєму виступі на відкритій лекції-семінарі «Майбутнє журналістики з перспективи розвитку інтернету», яка відбулася 8 квітня в Києві.

 

За словами експерта, досвід співпраці з редакціями українських медіа показав, що у більшості з них немає окремої людини, яка би відповідала за онлайн-версію сайту. Водночас пан Мороз зауважив, що журналісти вчаться на своїх помилках, і зараз сайти видань пропонують більш цікавий та різноманітний за формою контент, ніж кілька років тому.

 

Віталій Морозов також відзначив тенденцію переходу ЗМІ на платформу Facebook, яка набуває популярності у світі. На переконання керівника програм нових медіа, останнім часом для користувачів інтернету стає все більш важливою простота сприйняття інформації. Даних настільки багато, що сайт із складним дизайном може втомити відвідувача вже на початку його візиту, і він перейде на ресурс-конкурент. Платформи соціальних мереж є найкомфортнішими для тих, хто має на них свою сторінку, там знайома система коментування і не потрібно витрачати час на орієнтування у структурі розміщення інформації.

 

Натомість мінусами розміщення ЗМІ на платформах соцмереж наразі залишається відсутність тегів, яка не дає змогу вивчити історію розвитку теми, а також плинність інформації – старі постинги опускаються донизу стрічки, і знайти їх фактично нереально.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду