The Atlantic Wire залучає читачів до редакційної дискусії

00:00,
20 Травня 2011
1159

The Atlantic Wire залучає читачів до редакційної дискусії

00:00,
20 Травня 2011
1159
The Atlantic Wire залучає читачів до редакційної дискусії
Всі охочі зможуть побачити в режимі реального часу, як робляться новини та приймаються рішення, і зробити свій внесок у цей процес.

Сайт The Atlantic Wire, афілійований із американським друкованим журналом The Atlantic, зробив іще один крок у напрямку злиття ЗМІ зі своєю аудиторією. Як повідомляє Mashable!, видання запрошує всіх охочих приєднатись до чат-конференції, в процесі якої журналісти та редактори добирають та обговорюють теми, інформаційні приводи та готові тексти, обмінюються думками та фактами, словом – творять новини.

 

Спершу допуск читачів до редакційного процесу планувався як одноденний експеримент, одначе колектив видання вирішив продовжити його на невизначений термін. Для того, щоб зазирнути у редакцію The Atlantic Wire, треба зайти на цю сторінку та залогуватись у систему Disqus. Редакція тимчасово змінила чат-програму Campfire, у якій зазвичай відбуваються внутрішні редакційні дискусії, на відкритий форум, у якому можуть дописувати всі охочі.

 

За словами редактора видання Ґейбріела Снайдера, експеримент повинен засвідчити прозорість редакційних процесів The Atlantic Wire. «Я боявся, що всі журналісти налякаються і триматимуть язика за зубами, але дарма, розмова виходить весела», - пише він. Уже в перший день експерименту журналісти прийняли кілька запропонованих читачами тем, зокрема про аварійну посадку літака в Індонезії та масові протести в Іспанії.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду