Як вести твітер вашого ЗМІ

00:00,
30 Травня 2011
2179

Як вести твітер вашого ЗМІ

00:00,
30 Травня 2011
2179
Як вести твітер вашого ЗМІ
  Головне — уникати тупого автоматичного дублювання контенту.  

 

Твітер @lentaruofficial — яскравий приклад того, як вести мікроблог медіа не заради формального представлення у соцмережах, а для підвищення популярності і з задоволенням.

 

Не робіть автоматичну транляцію заголовків матеріалів з посиланнями. Їх буде забагато, це буде одноманітне наповнення. Більшість користувачів, які не створюють окремих переліків для читання ЗМІ, просто вас відфоловлять, бо ви засмічуєте стрічку.

 

Виносьте у твітер (вручну) заголовки матеріалів із посиланнями трьох видів: 1) дійсно важлива новина; 2) смішна новина; 3) ексклюзив. Найкраще розходяться у ретвіти смішні новини. 20 твітів в день, не враховуючи реплаїв – це максимум наповнення, з них бажано половину власне новин з лінками, другу половину — «людських» твітів з інтерпретацією подій та побутовою інформацією з життя видання.

 

Спілкуйтеся з читачами. Твітер — це передусім чат, платформа для спілкування короткими репліками. Чим більше ви відповідатимете на реплаї вам, тим більше вас любитимуть , ретвітитимуть і рекомендуватимуть друзям.

 

Не робіть «посаду твітерника» додатковим навантаженням для того, хто твітером не захоплений. Обирайте вашим спікером дотепних людей, які живуть у соцмережах. Нудний створюваний без любові мікроблог знищить ваш шанс наростити свою аудиторію за рахунок активних користувачів інтернету, більшість з яких підпадає під критерії ідеального споживача реклами, омріяного рекламодавцями.

 

Користуйтесь розмовною мовою. Твітер дозволяє досить неформальне спілкування, і чим більше журналіст, що веде його, пише про свої інтерпретації подій, емоції та оцінки, там цікавіше його читати. Тут місце не самим лише сухим фактам.

 

Дайте вашим читачам дізнаватися новини першими. Про важливе голосування в парламенті, теракт, землетрус тощо варто відписувати кілька слів у твітері, перш ніж буде готова новина, типу «Повідомили про вибух на вокзалі в Харкові, деталі знатимемо за кілька хвилин»). Окрім зростання відвідуваності сайту, це спричинить і появу у вашої аудиторії відчуття причетності до створення новин, «руки на пульсі подій», та можливість ретвітнути і стати першим серед друзів, хто дізнається і розповідає цікаві речі.

 

Створюйте образ свого видання. Твітер не має бути безликим звалищем даних з посиланнями. Якщо ваші працівники вміють смішно розповісти про те, як вони п’ють чай у редакції чи дотепно пожартувати один над одним і над героями новин, хай про це твітять. Вольтер би сказав: «гарні будь-які твіти, окрім нудних». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
jeffbullas.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду