Як люди читають новини у інтернеті?

00:00,
17 Жовтня 2011
1446

Як люди читають новини у інтернеті?

00:00,
17 Жовтня 2011
1446
Як люди читають новини у інтернеті?
Тоня Самсонова, старший редактор аналітичного видання Slon.ru, провела дослідження, щоб з’ясувати, як люди читають новини в інтернеті. Результати виявилися цілком передбачуваними. Лише п’ята частина аудиторії аналізує і самостійно знаходить новини та іншу важливу інформацію. Більшість людей використовують інтернет як іграшку.

«Якщо брати у цілому ті новини, які не транслюються на федеральних каналах, їх  впізнаваність максимум може досягати 20%. Лише кожний п’ятий користувач інтернету полізе читати ці новини. В принипі, це відповідає тим даним, які ми отримували раніше про те, що зараз користувачі інтернету скоріше заходять у інтернет не для того, щоб дізнатися новини, у них є якісь інші інтереси. Вони часто не вилізають з соціальних мереж, якими вони користуються, і на сусідні сайти не ходять».

Джерело ДОЖДЬ

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Guardian
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду