Американські газети масово переводять свої сайти на платний контент

00:00,
8 Квітня 2012
1248

Американські газети масово переводять свої сайти на платний контент

00:00,
8 Квітня 2012
1248
Американські газети масово переводять свої сайти на платний контент
Газети повертаються у епоху більше ніж сторічної давнини, коли вуличні хлопчаки вигукували заголовки найгарячіших новин, а за саму газету доводилося платити.

Вже більше ніж 300 видань у США створили так звані pay walls − букв. «платні стіни», що можна спрощено перекласти як платний доступ, розповідає Associated Press.

«Наші читачі вважають це справедливим», − відзначає Роб Гурша (Rob Gursha), віце-президент Star Tribune, газети із накладом 300 тис.

У листопаді минулого року за необмежений доступ до свого сайту вони почали брати $1,99 на тиждень. Спочатку кількість передплатників скоротилася − проте незабаром повернулася на попередній рівень, і зараз складає майже 20 тис.

Звісно, прикладом для усієї галузі називає себе The New York Times. Її представники стверджують, що вже через рік після введення платного контенту на повний доступ до сайтів New York Times i International Herald Tribune підписалося 454 тис. осіб.

Керівництво газети вважає це успіхом, і йде далі, скорочуючи з цього місяця кількість безкоштовних сторінок з 20 до 10. При цьому передплата на видання коштує цілих $35 на місяць.

Це було не першою спробою NYT заробляти на контенті. У 2005 році компанія заснувала сервіс TimesSelect, за допомогою якого можна було придбати найгарячіші репортажі і статті від топових колумністів − за $7,95 на місяць або $49,95 на рік. TimesSelect закрили у 2007-му, коли видавці NYT відзначили для себе, що більше прибутку можна отримати відкривши доступ і залучуючи ширше коло рекламодавців.

Що не «вистрілило» тоді, виявилося бомбою зараз. У останньому півріччі 2011 року компанія зафіксувала виручку, що зросла до 5% і складає $242 млн. Зараз це вважається успіхом.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Business Insider
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду