МДУ планує готувати наукових журналістів

00:00,
5 Жовтня 2012
541

МДУ планує готувати наукових журналістів

00:00,
5 Жовтня 2012
541
МДУ планує готувати наукових журналістів
Московський державний університет імені Ломоносова організує низку програм із підготовки наукових журналістів.

Такі плани озвучив на прес-конференції ректор МДУ ім.Ломоносова і віце-президент Російської академії наук Віктор Садовничий, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Кілька тижнів тому у центрі МДУ «Академия наук» декілька вишів разом із розрахунковою палатою обговорювали проблему нестачі спеціалістів, котрі пишуть наукові, аналітичні матеріали, – і було вирішено створити спеціальну школу з наукової журналістики на базі Московського державного інституту міжнародних відносин (Московский государственный институт международных отношений, МГИМО)», – заявив Садовничий.

МДУ, за словами Садовничего, активно допомагатиме Московському державному інституту міжнародних відносин у цій роботі.

«З кінця року у нас стартують лекції для майбутніх студентів, котрі бажають орієнтувати свою діяльність на наукову журналістику. Для цього ми вже обрали 10-15 відомих науковців», – відзначив ректор МДУ.

Курс лекцій читатиметься на факультеті журналістики, крім цього, до кінця року буде відкрито магістратуру для пройому на спеціальність «наукова журналістика». 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Віктор Садовничий / MN
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
2019 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду