Wikileaks розпочав публікацію секретних матеріалів про тюрми США

00:00,
26 Жовтня 2012
1186

Wikileaks розпочав публікацію секретних матеріалів про тюрми США

00:00,
26 Жовтня 2012
1186
Wikileaks розпочав  публікацію секретних матеріалів про тюрми США
На порталі Wikileaks 25-го жовтня опублікували перші документи - статути, що описують правила поведінки з ув’язненими в американських воєнних тюрмах, повідомляється у прес-релізі проекту.

Впродовж місяця буде опубліковано близько 100 документів, які стосуються роботи таборів військовополонених,  правил  та техніки допиту затриманих.

Зокрема, йде мова про такі тюрми як Абу Грейб (Abu Ghraib) та Камп Бука (Camp Bucca) в Іраку,  Гуантанамо на Кубі, тюрми сухопутних військ в США. Тюрми відомі через скандали про жорстоке поводження з ув’язненими.

 В інтерв’ю для CNN засновник Wikileaks Джуліан Асаанж особливо акцентував увагу на документах з тюрми Гуантанамо, сказавши, що вони мають «надзвичайне історичне значення»:  «Вони стосуються не лише умов утримання у в’язницях по всьому світу, а й створення клімату безвідповідальності серед американських військових  у ЦРУ, що поширився потім на інші західні установи».

 Також Ассанж відзначив, що розслідування, яке ведеться у США щодо сайту Wikileaks, є порушенням першої поправки Конституції США. Поки розслідування не буде припинено, він не залишить посольство Еквадору в Лондоні, де перебуває з серпня, оскільки влада Еквадору погодилась надати йому політичний притулок.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Veteranstoday
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду