Оголошується конкурс «Приз Ґарета Джоунза»-2012

00:00,
16 Листопада 2012
1722

Оголошується конкурс «Приз Ґарета Джоунза»-2012

00:00,
16 Листопада 2012
1722
Оголошується конкурс «Приз Ґарета Джоунза»-2012
Мета конкурсу – сприяти ознайомленню суспільства з подіями, пов’язаними з Голодомором, підвищувати рівень свідомості людей, сприяти усвідомленню історії України та важливих подій минулого.

Тема конкурсу «Приз Гарета Джоунза»-2012: «Ґарет Джоунз–Голодомор–Відповідальність».

До участі допускаються виключно громадяни України, які за освітою, фахом чи покликанням можуть вважатися журналістами. Конкурсна стаття повинна бути написана автором самостійно. Учасником конкурсу вважатиметься виключно автор даної статті. Учасником конкурсу не може бути особа, яка була лауреатом минулого конкурсу.

Винагородою у розмірі $2 тис. буде відзначено кращі статті, подані до участі в конкурсі.

Статті, надані для участі в конкурсі, оцінюватимуться за критеріями:

- аналітично-публіцистичні якості

- оригінальність

- переконливість

- стилістика, структурованість та ефективність доведення думок.

Задана тема – «Ґарет Джоунз–Голодомор–Відповідальність» – є загальною і допускає різноманітні, широкі тематичні підходи.

Подані до участі в конкурсі статті повинні бути публіцистично-аналітичними. Статті, які відходять від заданої конкурсом теми «Відповідальність», а також статті, котрі містять виключно свідчення про Голодомор або просте викладання фактів про Голодомор, не вважатимуться публіцистично-аналітичними статтями і, відповідно, отримуватимуть низьку оцінку від журі конкурсу. Мета Конкурсу – спонукати учасників та читачів думати.

Стаття повинна бути написана українською мовою в 2012 році. Рекомендований обсяг статті – 1500 слів, хоча всі статті, які відповідають тематиці, розглядатимуться.

Публікація статті в будь-якому засобі масової інформації, в тому числі в інтернеті, розглядатиметься позитивно з боку журі конкурсу.

Статті потрібно надсилати на електронну адресу garethjonesprize@gmail.com не пізніше 24.00 15 грудня 2012 року.

Наприкінці статті, або окремо, необхідно обов’язково додати наступний текст: «Я погоджуюсь на те, що весь текст цієї статті набуває статусу вільного користування, відмовляючись від усіх прав на текст цієї статті і дозволяючи усім бажаючим використовувати текст цієї статті для будь-якої потреби і в будь-який спосіб, при тому залишаючись автором даного тексту – (ім’я та прізвище тут, номер контактного телефону, адреса місця проживання)».

До надісланої статті бажано додати лінки або копію опублікованої статті.

Надсилання своєї статті для участі в конкурсі «Приз Гарета Джоунза»-2012 вважатиметься наданням згоди на усі умови конкурсу.

У минулорічному конкурсі «Приз Ґарета Джоунза» членами журі було  присуджено перше місце двом учасникам – Аркадію Сидоруку за надруковану у «Телекритиці» статтю «Джоунз, Мейс і Дюранті: що в їхніх іменах?» та Ігорю Кручику за статтю «Натхненні інсинуації».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ґарет Джоунз / BBC
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду