Щотижня «Яндекс» отримує від українців 7 млн запитів про міста та регіони [дослідження]

00:00,
19 Листопада 2012
1354

Щотижня «Яндекс» отримує від українців 7 млн запитів про міста та регіони [дослідження]

00:00,
19 Листопада 2012
1354
Щотижня «Яндекс» отримує від українців 7 млн запитів про міста та регіони [дослідження]
Пошуково-географічні дослідження від «Яндекс».

Щотижня «Яндекс» отримує від українських користувачів близько 7 млн запитів із назвами великих міст країни, повідомляють представники компанії.

При цьому враховуються запити із назвами найбільших міст Криму, Волинської, Закарпатської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільскої, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей, а також самих областей українською та російською мовами, та з утвореними від цих назв прикметниками.

Ці 7 млн запитів складають близько 5,5% від усіх пошукових запитів українських користувачів. 57% запитів про міста надходить від їхніх мешканців, решта – від користувачів з інших регіонів. Найчастіше самі про себе питають користувачі з Харківської області, а рідше за усіх – мешканці Західної України.

Як відзначає «Яндекс», зазвичай за допомогою «географічних» запитів користувачі бажають дізнатися погоду, знайти карти, схеми, розклад транспорту, місцеві новини, дошки оголошень та афіші. Така тенденція розповсюджується на всі «регіональні» запити.

Однак кожен регіон має і свої «фірмові» об’єкти, інформацію про які користувачі шукають найчастіше. Для Києва це, зокрема, Софійський собор, а для Харківської, Одеської областей та Західної України – відомі ринки.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
«Технопортал»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду