У США оголошено лауреатів Пулітцерівської премії
New York Times отримала нагороду у категорії «міжнародний репортаж» - відзначена стаття журналіста Девіда Барбоза про корупцію у владних колах Китаю. Також газета перемогла у номінації «Розслідувальна журналістика» за статтю про компанії Apple та Wal-Mart (зокрема, про те, як Wal-Mart Stores Inc. систематично давала хабарі офіційним особам Мексики, щоб отримати дозвіл на відкриття магазинів у країні).
Весь колектив журналістів NYT переміг у номінації «пояснювальна журналістика» (Explanatory Reporting). Четверта нагорода – проект «Снігова лавина» Джона Бранча. Пулітцерівський комітет відзначив його за «вправну інтеграцію мультимедійних елементів, що включає відео, анімацію та графіку».
Нагороду «За служіння суспільству» отримала газета «Sun Sentinel» з Флориди, що провела розслідування дій поліцейських, які перевищують швидкість на дорогах.
У номінації «Гарячі новинні» переміг колектив Denver Post за висвітлення стрілянини минулого літа у Колорадо. Пулітцерівський комітет відзначив, що Denver Post успішно використовувала соціальні медіа такі як Twitter та Facebook і відео, щоб «захопити гарячу новину та надати контекст».
Видання «Star Tribune» з Міннеаполісу отримало дві нагороди: «місцевий репортаж» за матеріали про дитячу смертність у центрах догляду за немовлятами та за карикатури редакційного карикатуриста Стіва Сека.
Найкращими фотографами стала команда кореспондентів агентства Associated Press, які висвітлювали громадянську війну в Сирії.
У номінації «Коментар» переміг Брет Стефенс із The Wall Street Journal, який писав на тему американської зовнішньої та внутрішньої політки.
Мистецький критик Washington Post Філіп Кеннікот відзначений у номінації «Критика» за статті про соціологію зображень. В одній з них він аналізував відому фотографію, де Барак Обама та його дружина обіймаються, критик назвав це портретом сучасного подружжя.
З журналістики Пулітцерівська премія вручається у 14 категоріях. За заслуги у сфері літератури та мистецтва премія вручається у 7 категоріях. Нагороду у категорії "Художня література" отримав Адам Джонсон за книгу «The Orphan Master's Son» про складнощі життя людини в Північній Кореї. Повний список переможців на офіційному сайті.