НСЖУ визначила переможців щорічних творчих конкурсів

00:00,
30 Травня 2013
1739

НСЖУ визначила переможців щорічних творчих конкурсів

00:00,
30 Травня 2013
1739
НСЖУ визначила переможців щорічних творчих конкурсів
У номінації «Журналіст року» перемогли Валентина Постнова, кореспондент газети «Донбасс», Денис Казанський, журналіст  інтернет-видання «Остров», а також журналіст газети «Галичина» Микола Петричук.

У номінації  «Краща регіональна, обласна газета» перемогла  газета «Вісті Придніпров'я» (Дніпропетровськ), «Краща районна (міська, міськрайонна) газета»  «Решетилівський вісник» (Полтавська область),  «Краща первинна обласна організація» – «Обрії Ізюмщини» (Харківська область).

Лідером у номінації «Краще висвітлення діяльності журналістів та проблем медіагалузі» став журнал «Журналіст Закарпаття». Найкращим фаховим корпоративним виданням визнано донецький журнал «Меркурій», а найкращим регіональним радіо стало "Таврія" Херсонської обласної телерадікомпанії  «Скіфія». Перемогу у номінації «Кращий регіональний телеканал» здобула телерадіокомпанія «Сфера-ТВ» (Рівне). У номінації «Журналістська акція» перемогла Одеська регіональна організація НСЖУ за національний конкурс «Українська мова  мова єднання» і газета «Вечірня Одеса» за акцію «Люди справи».

Національна спілка також підбила підсумки Всеукраїнського фотоконкурсу «Україна: мить нашого життя», переможцями якого стали Ігор Макарук (Кіровоград), Надія Волошина (Одеська область) і Олександр Шулешко. Роботи конкурсантів і переможців невдовзі можна буде подивитись в актовій залі НСЖУ.

У рамках заходу відбувся  круглий стіл на тему «Проблеми професійності сучасних мас-медіа в Україні», учасники якого обговорювали проблеми підготовки журналістських кадрів і практики студентів-журналістів. Під час круглого столу виступили, зокрема, голова НСЖУ Олег Наливайко, директор Інституту розвитку медіа Олена Громницька, секретар НСЖУ Сергій Омельчук і директор Федерації роботодавців медійної галузі Андрій Асін.

«Основна з проблем сучасної журналістики – це розрив практики та теорії. Студенти, які навчаються на факультеті журналістики, повинні більше спілкуватись з професіоналами цієї справи, вчитись у них, практикувати свої уміння. Адже саме вони є майбутнім українських медіа»,  відзначив голова Олег Наливайко.

Олена Громницька запропонувала започаткувати спеціальні творчі майстерні для журналістів-початківців, де вони могли б спілкуватися зі своїми колегами-практиками, набиратись досвіду, писати журналістські твори. «У молодого покоління зараз відсутнє бажання шукати, створювати щось нове, щось дійсно вагоме. Немає бажання проявляти себе, бажання говорити»,  зазначила Громницька.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: MediaSapiens.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду