«Яндекс» дослідив пошукові запити українських дітей

00:00,
5 Червня 2013
1616

«Яндекс» дослідив пошукові запити українських дітей

00:00,
5 Червня 2013
1616
«Яндекс» дослідив пошукові запити українських дітей
Компанія «Яндекс» дослідила запити, які ставлять до однойменного пошуковика українські користувачі віком до 18 років. Про це повідомляється у Yandex Blog.

За даними компанії, 10% українських користувачів пошуковика «Яндекс» – це діти віком до 18 років. Стать і вік користувачів визначалися за допомогою технології «Яндекса» «Крипта» на основі їхньої поведінки в інтернеті. Запити користувачів враховувалися українською і російською мовами, у прикладах запити наводяться тією мовою, якою їх задавали частіше.

ТОП-5 запитів хлопчиків: «как быстро заработать деньги в бой с тенью», «почему нельзя смотреть в зеркало ночью», «что за слово ответы», «как поставить скин в майнкрафте», «как приватить в майнкрафте».

ТОП-5 запитів дівчат: «что за слово ответы», «почему нельзя смотреть в зеркало ночью», «как узнать кто заходил на мою страницу вконтакте», «что делает человека свободным», «как сделать станок для изготовления фенечек из бисера».

З’ясувалось, що пошуком діти користуються інакше, аніж дорослі. Наприклад, вони в чотири рази частіше формулюють запити у формі запитань. Улюблене дитяче питальне слово ― «як». У дорослих це слово на другому місці після «скільки» – серій у серіалі чи років знаменитості. Діти ж таких питань майже не ставлять.

Дитячі запити стрімко змінюються з віком. Якщо в 1 класі діти питають, «как делать спичечный домик», то в 4 – «как найти площадь треугольника», у 7 – «как признаться девочке в любви когда ты идешь за ней после школы», а в 11 – «куда пойти учиться после 11 класса» і «как увеличить грудь».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Jim Elliot School.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду