Sky «розповість» пасажирам рекламу через вікна вагонів

00:00,
8 Липня 2013
983

Sky «розповість» пасажирам рекламу через вікна вагонів

00:00,
8 Липня 2013
983
Sky «розповість» пасажирам рекламу через вікна вагонів
Sky Deutschland, німецький філіал телекомпанії Sky, розробив рекламу, яка транслюється безпосередньо у вуха пасажирам метро і поїздів, котрі сплять, притуливши голову до вікна. Про це пише The Daily Telegraph.

Люди, котрі притулили голову до вікна, почують пропозицію завантажити додаток для перегляду телепрограм в телефоні Sky Go, котрий не дасть їм «сумувати».

При цьому аудіоповідомлення не будуть чути інші пасажири: сигнал за допомогою вібрацій передається безпосередньо у внутрішнє вухо людини за допомогою спеціального датчика Audiva, закріпленого на склі. Подібна технологія кісткової провідності використовується у слухових апаратах і окулярах-комп’ютері Google Glass.

Рекламна кампанія Sky Deutschland отримала назву The Talking Window («Вікно, що говорить»). Ролик The Talking Window Sky Deutschland створила в партнерстві з рекламним агентством BBDO. «Втомлені жителі міст часто притуляють голови до вікна, – відзначається у відео. – Раптом з ними починає говорити голос, голос у їхній голові. Ніхто крім них не може почути це повідомлення».

У Sky Deutschland ще не ухвалили остаточного рішення щодо запуску рекламної кампанії. Представник BBDO Улф Брічкі (Ulf Brychcy) повідомив BBC, що запуск реклами The Talking Window відбудеться одразу після отримання дозволу німецького підрозділу Sky.

«Деяким людям не подобається реклама як така. Однак це справді інноваційна технологія. Вона може використовуватися не тільки для реклами, але й для музики, розваг, трансляції інформаційних повідомлень у транспорті, інформування про погоду і тому подібне», – відзначив Брічкі.

Sky Deutschland заснована в 1991 році. 54,5% акцій компанії належить холдингу Руперта Мердока 21st Century Fox, котрий також володіє контрольними 39,14% акцій британської телекомпанії BSkyB.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Кадр з відео реклами Talking Window.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду