АУП презентує нове видання з медіаграмотності

АУП презентує нове видання з медіаграмотності

16:07,
12 Серпня 2016
3185

АУП презентує нове видання з медіаграмотності

16:07,
12 Серпня 2016
3185
АУП презентує нове видання з медіаграмотності
АУП презентує нове видання з медіаграмотності
Автори:
Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності Академії української преси напередоні нового навчального року презентує нове видання з медіаграмотності.

АУП підготувала посібник для вчителя «Медіаграмотність та критичне мислення на уроках суспільствознавства». Нове видання втілює прагнення авторів зробити медіаосвіту складником викладання суспільствознавства.

Посібник являє собою сучасне джерело медіаосвіти і відповідає інноваційним підходам до навчання: пропонує інтерактивний, творчий підхід до реалізації освітніх завдань уроку. «Сьогодні соціалізація молодих людей відбувається переважно через медіа, тож дане видання допоможе вчителеві суспільствознавчих дисциплін озброїтися медіаосвітнім інструментарієм для формування медіаосвітньої компетентності учнів, необхідної для життя в сучасному демократичному суспільстві», - йдеться у прес-релізі АУП. 

Посібник - засіб візуалізації складних філософських і наукових положень курсу «Людина і світ». Вправи і завдання, що покликані навчити учнів аналізувати медіатексти, критично мислити та декодувати їх, допоможуть у майбутньому житті не загубитися в інформаційному потоці та навчать відбирати корисну та правдиву інформацію.

Вправи і завдання також можуть бути використані під час вивчення курсів за вибором, факультативних курсів, виховних годин, занять гуртків юних істориків і журналістів.

З електронною версією посібника можна ознайомитися за посиланням

Зараз АУП працює над дистанційним курсом до посібника.

Нагадуємо, що на початку червня в Україні запустили дистанційний курс та онлайн гру з медіаграмотності. Курс та гра спрямовані на те, аби користувачі навчились самостійно розпізнавати фейки, маніпуляції та пропаганду. Навчальна програма дистанційного курсу та онлайн гри базується на матеріалах посібника з медіаграмотності громадян, який є результатом співпраці між трьома організаціями: IREX, Академія Української преси та StopFake. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду