В Рунеті з’явилося альтернативне інтелектуальне телебачення
Сприйняття інформації в Інтернеті відрізняється від сприйняття повідомлень у традиційних ЗМІ. Людям в Інтернеті важливо, з одного боку, отримувати глибокі аналітичні матеріали, які не бувають короткими, а з іншого – швидко знаходити необхідну інформацію.
Проект «Говорящие головы»дозволяє адаптувати аналітичні жанри до нових вимог. Діалоги експертів розділені на смислові частини. Таким чином, глядач може подивитися увесь діалог, а може відразу перейти до тієї теми, яка його цікавить. Gogol.tv – перший портал в Рунеті, що використовує таку можливість перегляду відеороликів.
Крім того, глядачі можуть виділити будь-який фрагмент відео і розмістити його у власному блозі, сайті або відправити другу. Gogol.tv вже інтегрований в соціальні мережі, а в 2011 році з'явиться на найпопулярніших мобільних платформах: iOS і Android.
«Говорящие головы» – це живий діалог експертів, які дійсно знають, про що говорять. Економісти, журналісти, юристи, культурологи, соціологи та інші фахівці розмовляють на гостро соціальні теми, які найчастіше не обговорюються на телебаченні. А глядачі можуть не лише коментувати побачене, а й пропонувати свої теми для сюжетів.
Продюсер проекту «Говорящие головы» Ростислав Вилєгжанін пояснює необхідність появи проекту Gogol.tv таким чином: «Нині в традиційних російських медіа практично немає простору для цивілізованого діалогу: телебачення часто не дозволяє говорити правду або взагалі говорити на серйозні теми, а місткі інтернет-жанри не залишають місця для вдумливої і якісної аналітики. Тому ми з нашими партнерами – журналом «Большой город» і Громадським центром і музеєм Андрія Сахарова – вирішили, що такий проект може бути цікавим і корисним».
«Говорящие головы» привертають увагу не тільки змістом, а й дизайном. Логотип сайту, розроблений агентством Notamedia, зайняв третє місце на Московському міжнародному фестивалі реклами Red Apple 2010 в номінації «Фірмовий стиль». Основним логотипом Gogol.tv став профіль Миколи Васильовича Гоголя, кожна з семи рубрик має свій символ: Ленін – політика, Гагарін – прогрес, Пушкін – культура і т. д.
Про компанію: Інтернет-агентство Notamedia засноване 2000 року. Основні напрями діяльності компанії : дизайн, якісні IT -рішення, просування сайтів і комплексне обслуговування великих проектів в Інтернеті. З 2010 року є членом Асоціації інтерактивних агентств (АІА) і Російської асоціації електронних комунікацій (РАЕК).
Медіаграмотність за матеріалами communications.kiev.ua