92% канадців не платитимуть за контент онлайн-видань

00:00,
2 Квітня 2011
1265

92% канадців не платитимуть за контент онлайн-видань

00:00,
2 Квітня 2011
1265
92% канадців не платитимуть за контент онлайн-видань
Соцопитування свідчить, що користувачі інтернету не готові до платного доступу.

92% опитаних із числа тих, хто читає новини в інтернеті, перейде на інший безкоштовний сайт у разі, якщо їхнє улюблене джерело онлайн-новин стане платним. 81% категорично не збирається платити за контент онлайн-видань. Такими є результати соціологічного опитування, проведеного дослідницькою інституцією Canadian Media Research Consortium та Vision Critical (повний текст англійською).

 

Дослідники опитали 1682 дорослих мешканців Канади. Як виявилось, канадці охочіше платять за музику, ігри та програмне забезпечення, одначе й тут кількість готових платити не надто велика. 26% платять за музику, 19% - за ігри, 9% - за фільми, 8% - за електронні книжки, 12% - за рингтони.

 

Лише 4% впевнені, що готові платити, ще 15% вагаються. Цікаво, що серед чоловіків платити готові 5%, серед жінок – лише 2%. Старші люди (55+) більш незадоволені перспективою сплачувати за новини в інтернеті, а найлояльніша до неї молодь (18-32).

 

Близько 30% кажуть, що платили б за новини у випадку, якби не існувало безкоштовної альтернативи. У цьому разі 34% з них воліли б купувати передплату, 6% - платити за доступ на день, 4% обрали б мікроплатежі за окремі публікації.

 

У США аналогічне дослідження, проведене 2010 року дослідницьким центром Pew, засвідчило, що 82% споживачів онлайн-новин шукатимуть інші джерела, якщо їхні улюблені сайти стануть платними.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду