Дослідження: друковані ЗМІ отримують утричі більше рекламних грошей, ніж заслуговують

00:00,
4 Квітня 2011
1779

Дослідження: друковані ЗМІ отримують утричі більше рекламних грошей, ніж заслуговують

00:00,
4 Квітня 2011
1779
Дослідження: друковані ЗМІ отримують утричі більше рекламних грошей, ніж заслуговують
Найбільш ефективні – радіо, інтернет і мобільна реклама.

Частка рекламного пирога, яка припадає паперовій пресі, може виявитись незаслужено великою. Як повідомляє Newsosaur, навіть попри те, що газети втратили приблизно половину доходів від реклами за останні п’ять років, вони досі отримують утричі більше рекламних грошей, аніж заслуговують – особливо в порівнянні з іншими видами медіа.

 

У звіті (англійською тут), опублікованому днями дослідницькою компанією eMarketer, містяться порівняльні дані щодо часу, який споживачі витрачають на різні типи медіа, та кількості рекламних грошей, які витрачаються на них.

 

Наприклад, телебачення забирає приблизно 43% часу, що його американці витрачають на медіаспоживання, і на нього припадає близько 43% рекламних бюджетів. Але це єдиний випадок подібної гармонії. Інтернет забирає близько 25% часу і 18% бюджетів, радіо – 16% часу і 11% грошей, мобільні телефони – 8% часу і пів відсотка рекламних грошей. Протилежною є ситуація у друкованих ЗМІ. На газети витрачається близько 5% загального медіаспоживання і понад 17% грошей, на журналу – 3% часу і 11% грошей.

 

«Це добра новина для видавців газет і журналів, - пише Алан Маттер, автор блогу Newsosaur. – Адже це доводить, що вони чудово впорались із роботою, переконавши рекламодавців у цінності преси. Відтак, вони спромоглися отримати непропорційно велику частку рекламних грошей. Одначе це також погана новина для них, оскільки рекламодавці рано чи пізно можуть замислитись, навіщо витрачати стільки грошей на газети та журнали, якщо можна витратити їх на дешевшу і більш адресну рекламу для дедалі більшої аудиторії інтернету, мобільних телефонів і соціальних медіа». Тож, робить висновок експерт, якщо друковані ЗМІ не знайдуть спосіб конкурувати із цифровими медіа, катастрофічне падіння кількості реклами на цьому ринку протягом останніх п’яти років може виявитись лише прелюдією до чогось гіршого.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду