Американське телебачення зростає разом із твітером

00:00,
22 Квітня 2011
1328

Американське телебачення зростає разом із твітером

00:00,
22 Квітня 2011
1328
Американське телебачення зростає разом із твітером
Телевізійники пропонують глядачам хештеґи для обміну думками в твітері.

Телебачення у Сполучених Штатах почувається чудово. Як ми вже з’ясували, втрата аудиторії під тиском інтернету йому не загрожує. А згідно з результатами досліджень компанії Nielsen, час, витрачений пересічним американцем на телеперегляд, зростає.

 

У четвертому кварталі 2010 року пересічний американець дивився телевізор 34 години 30 хвилин на тиждень – на дві хвилини більше, ніж у попередньому році. На телебачення йде більше рекламних грошей: у четвертому кварталі воно поглинуло 69 мільярдів доларів, що на 8% більше, ніж в аналогічний період 2009 року.

 

А як же інтернет? Виявляється, одне іншому не заважає. Наприклад, 76% користувачів твітера та 50% зареєстрованих у фейсбуку регулярно відвідують сайти телеканалів і кабельних мереж. Дедалі більше телевізійних шоу та серіалів під час ефіру демонструють хештеґи. Наприклад, Fox виводить на екран хештеґ #Bones під час чергової серії однойменної програми. Директор із маркетингу телемережі Fox розповів TV Guide про те, що на каналі помітили зростання активності користувачів твітера під час перегляду популярних програм, але виявили, що вони використовують для обміну враженнями різні хештеґи. Тоді канал вирішив «каналізувати» їхнє спілкування, запропонувавши їм єдиний хештеґ. Цю практику планують поширити на інші телепрограми.

 

Зростає споживання мобільного відео. У четвертому кварталі 2010 року 24,7 мільйона абонентів мобільного зв’язку дивились відео на своїх смартфонах. Майже половина всіх американців у січні 2011 дивилась відео в інтернеті. Близько 40% сімей у США мають удома цифрові відеомагнітофони. Із близько 5 годин телеперегляду на день 24 хвилини припадають на записані з ефіру телепрограми.

 

«Медіаграмотність» 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
larakretler.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду