Перша трійка результатів пошуку збирає 58% переходів

00:00,
24 Квітня 2011
1704

Перша трійка результатів пошуку збирає 58% переходів

00:00,
24 Квітня 2011
1704
Перша трійка результатів пошуку збирає 58% переходів
Ось навіщо всі ці люди борються за те, щоб їхні сайти були у перших рядках пошукових результатів.

Здавалося б, яка різниця – буде ваш сайт першим чи, наприклад, четвертим у результатах пошуку ґуґла? Компанія Optify виміряла точно: різниця маже в п’ять разів. Згідно з дослідженням, перша трійка результатів інтернет-пошуку збирає 58% переходів, а на другу сторінку взагалі мало хто переходить, не кажучи вже про третю.

 

Перший результат (той самий, на який можна потрапити відразу, натиснувши кнопку «мені пощастить») обирають у 36,4% випадків, другий – 12,5%, третій – 9,5%, четвертий – 7,9%. Якщо ваш сайт закриває першу десятку, на нього клікнуть лише 2,2%. Цікаво, що показник одинадцятого результату трохи вищий (2,6%), адже він – перший на другій сторінці. Всі подальші результати мають показник на рівні 1,2-1,4%. Показники сайтів на третій сторінці зникомо малі.

 

Дослідження, проведене торік, показало інші, але не надто відмінні цифри: 34,4% переходів на перший результат, 17% на другий, 11,4% на третій, 7,7% на четвертий, 2,71% на десятий, 1,1% на одинадцятий і від 0,9% до 0,3% - на результати другої сторінки. Далеко не завжди результати пошуку задовольняють користувача – лише у 8,9% випадків він переходить на якесь із посилань першої сторінки результатів, і в 1,5% випадків – із другої. Тому, роблять висновок дослідники, попри всі зміни, які вносять в інтернет-пошук тренди соціальних медіа, залишатись на першій сторінці результатів за вашими ключовими словами було, є і ще, принаймні, якийсь час буде дуже важливо.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду