Кнопка like на сайті підвищує трафік з фейсбука на 300%

00:00,
24 Травня 2011
1219

Кнопка like на сайті підвищує трафік з фейсбука на 300%

00:00,
24 Травня 2011
1219
Кнопка like на сайті підвищує трафік з фейсбука на 300%
Принаймні, так стверджує Фейсбук.

Якщо ви користуєтесь фейсбуком, вам, напевно, вже траплялось шукати на тому чи іншому сайті кнопку like – і, не знайшовши її, облишати намір поділитися цікавим матеріалом із друзями. Ви не самотні – багато хто чинить саме так, звикнувши до зручної кнопки. У Фейсбуку кнопкам like, share і send приписують воістину чарівні властивості. Як повідомляє Search Engine Land, згідно з цифрами компанії, інтеграція з фейсбуком збільшує кількість переходів із соціальної мережі в середньому на на 300%.

 

ABCNews.com, Washington Post та The Huffington Post повідомили про зростання трафіку з фейсбука більш ніж удвічі після додавання соціальних плагінів. Користувачі, які заходять на сайт The Huffington Post під фейсбуківськими логінами, переглядають на 22% більше сторінок і перебувають на сайті на 8 хвилин довше, аніж пересічний читач. А користувачі, що заходять на сайт NHL.com із фейсбука, проводять на сайті на 85% більше часу, читають на 90% більше статей і переглядають на 85% більше відеороликів, аніж звичайні відвідувачі сайту.

 

У Фейсбуку стверджують, що чим більше кнопок like на сторінці, тим краще. Наприклад, комерційні сайти, які додають окрему кнопку до кожного продукту, не лише збільшують аудиторію з фейсбука, але й отримують активніших покупців. Відвідувачі лайкають у 3-5 разів активніше у разі, якщо використовується версія з іменами їхніх френдів, які вже лайкнули цю сторінку, і якщо кнопка дублюється внизу статті та біля заголовка. Наприклад, коли відеосайт Metacafe поставив кнопку like внизу і вгорі одночасно, кількість щоденних лайків зросла більш ніж утричі, а кількість переходів із фейсбука подвоїлась.

 

А своєрідним чемпіоном серед компаній, чия статистика наводиться у повідомленні, є Levi’s. Якщо раніше переходи з фейсбука становили 1% у структурі трафіка сайту компанії, то після встановлення кнопки like – 40%. Втім, радимо сприймати цю статистику обережно, як і будь-які позитивні повідомлення комерційних компаній про самих себе.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду