У Білорусі відновили дослідження популярності радіостанцій

У Білорусі відновили дослідження популярності радіостанцій

11:47,
23 Вересня 2015
3473

У Білорусі відновили дослідження популярності радіостанцій

11:47,
23 Вересня 2015
3473
У Білорусі відновили дослідження популярності радіостанцій
У Білорусі відновили дослідження популярності радіостанцій
Автори:
Влітку 2015 року представники восьми радіостанцій (Первый национальный канал Белорусского радио, «Радиус-FM», «Новое радио», «Народное радио», радио Unistar, «Радио ВА», «Мелодии века», «Юмор FM») домовилися про проведення досліджень у другому півріччі.

Про це йдеться у повідомленні mResearcher.

У якості виконавця вибрали дослідницьку компанію ГЕВС, яка займалася цими дослідженнями до кінця минулого року. З 2015 дослідження були зупинені через вихід з пулу замовників двох провідних радіостанцій. 

Згідно з досягнутими домовленостями 14 вересня 2015 року стартувало опитування. У ході дослідження буде опитано не менше 5000 респондентів, які проживають у Мінську, віком 12-65 років. Вартість контракту поки не розголошується. 

В офіційному повідомленні робочої групи йдеться про те, що залучення до досліджень такої великої кількості учасників має наукове підгрунтя: чим більше людей бере участь в опитуванні, тим більше деталізовані та об’єктивні дані можна отримати для аналізу радіоринку і розрахунку показників радіостанцій. 

Попередні результати дослідження будуть доступними в жовтні 2015, а підсумкові - у листопаді. 

У 2016 році дослідження проводитимуть у Мінську та обласних центрах, а в планах 2017 - презентувати деталізовані дані за цільовими аудиторіями з урахуванням статі та віку для кожного обласного центру. 

Варто зазначити, що останні вимірювання аудиторії радіостанції, на результати яких досі орієнтуються провідні рекламні агенції та лідери FM-ринку, також проводилися компанією ГЕВС восени 2014 року. 

Технологія, яка використовується у вимірюванні аудиторії радіостанцій, називається DayAfterRecall, що передбачає згадування респондентом вчорашнього дня та проводиться за допомогою телефонного опитування. 

Результати дослідження будуть надані у вигляді друкованих та електронних звітів. Базові показники, які вираховуються для всіх 20 радіостанцій, що мовлять в FM-діапазоні м. Мінськ: Average Quarter Hour (‘000), Average Quarter Hour (%), Reach Daily (‘000), Reach Daily (%), Reach Weekly (‘000), Reach Weekly (%), Reach Monthly (‘000), Reach Monthly (%), AQH Share. 

Для радіостанцій, обсяг аудиторії яких дозволяє отримати статично значимі дані, також будуть розраховуватися окремо для будніх та вихідних аудиторні показники з розподіленням по часових інтервалах (з точністю до однієї години), показники серед різних цільових груп, соціально-демографічні характеристики аудиторії (стать, вік, освіта, рід занять), місце та спосіб прослуховування радіо. 

В Україні дослідження аудиторії радіо протягом останніх чотирьох років проводить дослідницька компанія GfK Ukraine на замовлення індустріального об'єднання «Радіокомітет».

Нагадуємо, що кримськотатарська радіостанція «Мейдан», що припинила мовлення на території півострова через відсутність російської ліцензії, може почати роботу на материковій Україні в місцевих мережах. Радіостанція «Мейдан», як і телеканали ATR, Lale, радіо «Лідер FM», що входять у медіахолдинг, з 1 квітня 2015 року припинила мовлення в анексованому Криму, оскільки не отримала ліцензію Роскомнагляду. З 17 червня ATR та Lale відновили мовлення з Києва, а радіо «Мейдан» почало мовити в інтернеті.  

Як писав MediaSapiens, активна російська пропаганда у Німеччині призводить до того, що більшість німців вважає висвітлення ЗМІ подій на сході України такими, що висвітлюються «на користь України». Такими результатами досліджень поділився під час конференції «Проблема «мови ворожнечі» в українських медіа» представник Німецької Асоціації Якісної Журналістики Крістіан Прейзер.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
radiolaser
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду