60% британців надають перевагу журналам, 29% - передплачують їх

00:00,
22 Лютого 2011
1027

60% британців надають перевагу журналам, 29% - передплачують їх

00:00,
22 Лютого 2011
1027
60% британців надають перевагу журналам, 29% - передплачують їх
Онлайн поки що неспроможний знищити британський культ читання паперових часописів.

Попри доступність та популярність онлайн-контенту, друковані журнали  залишаються головним вибором читачів у Великій Британії. До таких висновків дійшли дослідники з компанії Deloitteу своєму третьому річному звіті про стан медіа-демократії (StateoftheMediaDemocracy), повідомляє Journalism.co.uk.

 

Звіт буде опубліковано у березні 2011 року. Deloittе разом із компанією YouGovопитали понад 2 тисячі споживачів медіа. Згідно з результатами дослідження, 60% опитаних надають перевагу друкованим журналам. 2009 року цей показник становив 76%, 2008 року – 73%.

 

29% опитаних далі передплачують журнали. Цей показник залишається незмінним уже третій рік поспіль. Тим часом лише 2% є передплатниками контенту журналів в онлайні (торік цей показник становив 4%), що може свідчити про передчасність прогнозів щодо тотального переходу онлайн-ЗМІ до моделі платного поширення контенту.

 

«Інноваційні технології привернули велику увагу медіасектору, одначе самі журнали й далі становлять цінність як для читачів, так і для рекламодавців», - коментує ці результати медіаконсультант DeloitteЕндрю Хотон. За його словами, опитані з усіх вікових груп отримують задоволення від читання друкованих журналів, а 57% уважають рекламу в журналах третьою за впливовістю після телевізійної (78%) та газетної (58%).  

 

«У той же час власники медіа та рекламодавці повинні уважно вивчати можливості й виклики, що є наслідками розвитку інноваційних технологій. Ми перебуваємо у перехідному періоді, й ніхто не знає, куди це нас приведе», - вважає Ендрю Хотон.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду