Електронна пошта втрачає популярність серед молоді

00:00,
23 Лютого 2011
2247

Електронна пошта втрачає популярність серед молоді

00:00,
23 Лютого 2011
2247
Електронна пошта втрачає популярність серед молоді
70% американців користуються імейлом, але найбільше ця технологія до вподоби стареньким.

Кількість користувачів e-mail невпинно скорочується. Хоча ця технологія обміну повідомленнями досі популярна, вона перестає бути повсякденною для багатьох користувачів інтернету, особливо наймолодшого покоління.

 

Результати спільного дослідження Pew Research Center та comScore свідчать про те, що з листопада 2009 по листопад 2010 року кількість унікальних відвідувачів веб-сайтів, що надають послуги електронної пошти, зменшилась на 6%. Час, проведений на таких ресурсах, зменшився на 9%, кількість переглядів сторінок – на 15%. Загалом електронну пошту використовують 70% американців. Найпопулярнішими безкоштовними поштовими сервісами в Америці є Yahoo Mail, Windows Live Hotmail, Gmail та AOL Mail.

 

Найшвидше відмовляються від електронної пошти користувачі віком від 12 на 17 років – на 53% (неважко здогадатись, що підліткам не потрібен імейл, адже вони не вилізають із соціальних мереж та месенджерів, де так само можна обмінюватись повідомленнями і файлами). У категорії 18 – 54 роки показник становить 14-18%, натомість люди похилого віку, навпаки, почали користуватись імейлом на 9-13% активніше. Нагадаємо, електронна пошта – найпопулярніший сервіс серед користувачів інтернету віком за 60.  

 

Натомість, істотно зросла кількість користувачів електронної пошти на мобільних пристроях – на 36-40%. Повністю звіт (англійською мовою) дивіться тут.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду