58% споживачів «радяться» про покупки з пошуковиками, 18% - із соціальними медіа, 48% - поєднують їх

00:00,
1 Березня 2011
1301

58% споживачів «радяться» про покупки з пошуковиками, 18% - із соціальними медіа, 48% - поєднують їх

00:00,
1 Березня 2011
1301
58% споживачів «радяться» про покупки з пошуковиками, 18% - із соціальними медіа, 48% - поєднують їх
Аби купити щось серйозне, пересічний американець думає два місяці й шукає в інтернеті одинадцять разів.

Споживачі використовують комбінацію пошукових сервісів і соціальних медіа для того, щоб зробити вибір щодо купівлі того чи іншого товару. Споживацьку поведінку проаналізували компанії GroupM Search та comScore у рамках дослідження «The Virtuous Circle: the Role of Search and Social Media in the Purchase Pathway», повідомляє Information Week. Компанії дослідили онлайн-поведінку понад одного мільйона американських інтернет-користувачів.

 

58% респондентів спершу звертаються до пошукових сервісів, таких як Google або Bing. 24% відвідують сайти компаній-виробників. 18% шукають потрібну інформацію в соціальних мережах.

 

48% опитаних поєднують інформацію з пошуковиків та соціальних медіа. Зокрема, 40% тих, що спершу використовують пошукові сервіси, шукають додаткової інформації в соціальних медіа, натомість 46% тих, що передусім довіряють соцмережам, звертаються до пошуковиків.

 

Ті респонденти, які звертаються до соціальних медіа, шукають у них відгуків і вражень інших користувачів, які вже випробували товар. Так, 31% заявили, що метою пошуку інформації про товари в соціальних медіа було ознайомлення з думкою інших людей. 28% стверджують, що ютьюб, фейсбук, твітер та інші соціальні медіа допомагають їм довідатись більше про нові бренди та продукти.

 

Процес ухвалення рішення щодо покупки виявився досить тривалим: зазвичай між появою перших думок на цю тему та актом купівлі минає близько двох місяців. Протягом цього періоду споживач робить у середньому одинадцять кроків у віртуальному просторі, спрямованих на ознайомлення з продуктом.   

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду