Звільнено викрадених у Сирії п’ять днів тому журналістів NBC

Провідний міжнародний кореспондент NBC Річард Енгель (Richard Engel) і його турецький колега Азіз Акіаваш (Aziz Akyavaş), а також члени знімальної групи NBC News, захоплені у Сирії невідомими викрадачами п’ять днів тому, були звільнені після того як перетнули місцевий контрольно-пропускний пункт. Журналісти вже залишили територію Сирії, повідомляє NBC.

Репортерів було викрадено у четвер, невідоми викрадачі не контактували із NBC і не озвучували вимог щодо викупу, зауважує керівництво каналу. Про зникнення журналістів писало, зокрема, турецьке видання Hurriyet.

Портал Gawker зауважував, що у прес-службі NBC раніше відмовлялися коментувати інформацію щодо зникнення журналістів, називаючи її чутками. Проте колеги Енгеля розповсюджували інформацію про його зникнення у соцмережах.

Енгель зауважував, що у полоні його та знімальну групу не піддавали тортурам, проте на них чинили психологічний тиск. У своїй заяві канал NBC висловив вдячність «всім тим, хто допомагав поширювати інформацію» і вимагав звільнення журналістів.

comments powered by Disqus