В Туреччині прокуратура видала ордери на арешт ще 35 журналістів

Anadolu

Прокуратура Стамбула видала ордери на арешт 35 журналістів. Про це повідомляє видання Anadolu. «Прокурор Ісмаіл Уджар у вівторок видав ордери на арешт 35 працівників ЗМІ. Вони обвинувачуються у підтримці терористичної організації  FETO (прихильників Фехтуллаха Ґюлена) в рамках своєї роботи і в соціальних медіа», - йдеться у повідомленні. Організацію FETO раніше звинуватили у причетності до спроби державного перевороту 15-16 липня.

За словами представника турецького органу кримінальної юстиції, який побажав залишитися невідомим,  дев'ять з підозрюваних були пізніше заарештовані в Стамбулі, Анкарі та Ізміті. Вісімнадцять, з них імовірно виїхали з Туреччини. Ще вісім журналістів розшукуються.

Раніше цього тижня The Guardian звертав увагу на те, що турецька влада посилює тиск на медіа. В Туреччині вже було закрито 102 ЗМІ, серед них 45 газет, 16 телевізійних каналів, три інформаційних агентств, 23 радіостанцій, 15 журналів і 29 видавництв.  Ордери на арешт було видано щодо більш ніж 100 журналістів.  

comments powered by Disqus