У Японії чиновник подав у відставку через звинувачення у домаганнях до журналістки

The New York Times

Звинувачення у домаганнях опублікувало місцеве видання Shukan Shincho, пише The New York Times. Згідно з ними, чиновник запитав журналsстку чи можна її обняти та торкнутися грудей. Сам Джунічі Фукуда усі звинувачення відкидає й за два дні до відстfвки погрожував подати до суду на журнал, який опублікував матеріал.

Міністр фінансів Таро Асо (Taro Aso) вже прийняв відставку свого підлеглого. До цього зі свого посту вирішив піти губернатор префектури Ніїґата - журналісти з’ясували, що він платив багатьом жінкам за побачення через онлайн-сервіс для знайомств.

За підрахунками The New York Times, Джунічі Фукуда став першим чиновником, який добровільно пішов з Міністерства фінансів Японії за власним бажанням з 1998 року. На думку газети, ці звільнення можуть сигналізувати про те, що Японія потроху включаєтсья в рух #MeToo, який поступово поширюється у світі.

Нагадаємо, нещодавно в Росії журналістки звинуватили депутата Держдуми Леоніда Слуцького в домаганнях. Телеканал RTVI та радіостанція «Эхо Москвы» вирішили відкликати своїх журналістів з російської Держдуми через потенційну загрозу для своїх працівників.

comments powered by Disqus