У Вірменії за час протестів напали на трьох журналістів «Радіо Свобода»

CTV News

Як пише «Радіо Свобода», на Анатолія Єгіазаряна 21 квітня напали шість або сім поліцейських. Журналіст спробував зняти на телефон, як близько 50 поліцейських намагалися силою розігнати демонстрацію автомобілістів, які блокували площ. Коли поліцейські помітили, що їх знімають, вони напали на журналіста. За словами продюсера, він показав прес-карту та повторював назву свого ЗМІ, але поліцейських це не зупинило.

В той же день люди в цивільному одязі атакували журналістку Арус Акопян. За її словами, співробітники поліції, які були на місці інциденту, не зробили нічого, аби запобігти насиллю.

22 квітня кореспондентка Наіра Булгадарян повідомила про те, що невідомий силовик у масці пошкодив камеру, не давши їй знімати протести. Коли видання спробувало з’ясувати чому поліція перешкоджає зйомкам, заступник начальника поліції Єревана Валерій Осипян попросив журналістку вказати на винного. «Покажіть мені його – ми його покараємо», - сказав Осипян.

Як писав MediaSapiens, 19 квітня двоє невідомих побили журналіста неурядової організації Тірайра Мурадяна. За словами Мурадяна, він помітив цих людей біля урядової будівлі, тому що вони поводили себе не як протестувальники. Вони по телефону постійно описували комусь усе, що бачили. Помітивши, що за ними спостерігає журналіст, вони напали на нього.

В індексі свободи преси організації «Репортери без кордонів» Вірменія посідає 79 місце серед 180 країн. Для порівняння, Україна в цьому рейтингу на 102 місці.

comments powered by Disqus