У Білорусі зник безвісти російський журналіст

charter97.org

За інформацією загону, журналіст зник у місті Мікашевичі 28 грудня, вийшовши з дому без документів та мобільного телефону. Він перебував у рідних, приїхав на кілька місяців доглядати хворого батька. За словами брата журналіста, Андрія Ганісевського, серйозних конфліктів напередодні зникнення не було.

 

Андрій Ганісевський знайшов у залишеному братом телефоні коротке повідомлення друзям із Москви. В ньому Олександр обіцяє приїхати до Росії до новорічного святкування.

 

«Ми зателефонували усім, кому могли, використали усі відомі нам контакти. Брат, звісно, емоційний, інколи гарячий, але поїхати, залишивши безпомічного батька, він не міг. Крім того, квиток до Росії не продадуть без паспорта», – каже Андрій Ганісевський.

 

За фактом зникнення журналіста порушили кримінальну справу та розпочали слідчі дії. За словами представника місцевого відділення міліції Сергія Денисеня, журналіст може перебувати на території Білорусі і переховуватися. «За нашою інформацією, він погрожував родичам, мовляв, поїду і ви мене не знайдете. Але всяке може бути, ми відпрацьовуємо різні версії», - каже міліціонер.

 

Олександру Ганісевському 29 років, він є випускником факультету журналістики Білоруського державного університету. Працює і живе у Москві, веде блог на сайті «Ехо Москви». 

comments powered by Disqus