Словацька поліція знову затримала героя статті вбитого журналіста Яна Кучака

https://t3.aimg.sk/magaziny/XTdcR9jcS3-agoZ49TW7jQ.1280~Svie-ky-a-transparenty-pred-radom-vl-dy.jpg?t=L2ZpdC1pbi84MDB4MA%3D%3D&h=0ZxGlrEWAciTlqnL94DLIA&e=2145916800&v=2

Як повідомляє Aktuality.sk, затримання відбулося у вівторок вранці в місті Міхаловце на сході країни. Ордер на його арешт видав італійський суд у Венеції. Італія просить видати підприємця Вадалу у зв’язку зі звинуваченнями у торгівлі наркотиками. У ордері йдеться про можливі причетність Вадали до міжнародної організації, яка займається наркотрафіком.

Aktuality.sk зазначає, що у розслідуванні Яна Кучака згадувалися приклади подібних правопорушень.

Вадалу може перебувати під арештом протягом 48 годин, після чого суд повинен винести рішення щодо клопотання Італії про його видачу.

Нагадаємо, близько двох тижнів тому Антоніна Вадалу,  його брата Бруно Вадалу (Bruno Vadalu) та двоюрідного брата П'єтро Катроппу (Pietro Catroppa) затримали в якості підозрюваних у вбивстві словацького журналіста Яна Кучака та його дівчини Мартіни Кушнірової. Прізвище Катроппа також фігурувало у розслідуванні Яна Кучака.

Також вчора словацька партія Most-Híd, що входить до коаліції, ініціювала дострокові парламентські вибори через політичну кризу в країні після вбивства журналіста.

comments powered by Disqus